Soojuspumbad

Soojuspumba lahendused säästavad küttearvetelt.

Maasoojuspumbad

NIBE maasoojuspumpadega vähenevad Teie küttekulud kuni 80%, sest maasoojuspump kasutab soojusallikana pinnast, veekogu või puurkaevu. NIBE maasoojuspump on koos lisaseadmega kasutatav ka maja passiivjahutamiseks.

Väljatõmbeõhu pumbad

Ventileeriv, tarbevett soojendav ja soojust regenereeriv täiuslik soojuspumbalahendus. NIBE väljatõmbeõhu soojuspump tagastab sundventilatsiooniga majas ruumi valgustuse, inimeste, kodutehnika ja maja kütte poolt küttesüsteemi.

Õhk-õhk soojuspumbad

Mitsubishi Electric soojuspumbad on loodud põhjamaist karmi kliimat arvestades: jää, pakane ja lumi ei mõjuta soojuspumba tööd ega selle vastupidavust. Õhksoojuspump on odavaim investeering küttekulude kokkuhoidmiseks.

Õhk-vesi soojuspumbad

Õhk-vesi soojuspump võtab küttevee soojendamiseks soojusenergia välisõhust, säästes kuni 50% Teie küttekuludelt. Õhk-vesi soojuspump on parim lahendus kui ei ole piisavalt vaba maapinda maasoojuspumba kollektori paigaldamiseks.

Küsi pakkumist

Ventilatsioon

Kliimaseadmete müük, paigaldus ja hooldus. Pakume erinevate tootjate seadmeid. Toodetega saate tutvuda Räpina müügisalongis Kooli 19, kus on olemas erinevate tootjate näidised.