Ventilatsioonitööd

Teostame ventilatsiooniseadmete ja -süsteemide paigaldustöid projekteerimisest väljaehitamiseni, alates eramajadest kuni suurte kaubanduskeskusteni.

polva_haigla_0000_Layer 4

polva_haigla_0001_Layer 3

Korralik ventilatsioon tagab ruumides kõrge õhu puhtuse, paraja niiskustaseme, temperatuuri ja tuulutuse. Meil on pikaaegne kogemus ventilatsioonisüsteemide projekteerimisel ja ehitamisel, mis kindlustab kvaliteetse tulemuse – olgu tegu kaubanduskeskuse või eramuga.

Kliimaseadmed ja soojuspumbad

polva_haigla_0003_Layer 1

Kliimaseadmete müük, paigaldus ja hooldus. Pakume erinevate tootjate seadmeid. Pakutavate toodetega saate tutvuda Räpina müügisalongis Kooli 19, kus on olemas erinevate tootjate näidised.

Soojuspumbad on säästlikud ja keskkonnasõbralikud! Valikusse kuuluvad tuntud Rootsi firma NIBE maasoojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad ja väljatõmbeõhu pumbad.

Küsi pakkumist

Torutööd

kella-taluKütte-, vee- ja kanalisatsioonitööd kodumasinate paigaldusest keskküttesüsteemideni. Samuti ehituslik teemantpuurimine.

Kaeve- ja veotööd

kopat_0001_Layer 2

Laadur-kopaga

veoteenus_0001_Layer 3

Multilift kalluriga

ekskavaator_0001_Layer 1

Ekskavaatoriga

Hooldus

Teostame perioodilist hooldust süsteemidele, mis on meie ja ka teiste poolt tarnitud. Hooldusosakonna peamiseks eesmärgiks on pakkuda Santex OÜ poolt müüdud ja paigaldatud kliimaseadmetele garantii- ja ekspluatatsiooniaegset järelvalvet ning perioodilist hooldust.

Lisaks teostame hooldus- ja remonditöid teiste poolt tarnitud ja paigaldatud seadmetele. Meie kompetentsi kuuluvad peamiselt ventilatsiooniseadmed, erinevad tava- ja täppiskonditsioneerid, õhk-õhk soojuspumbad, maa- ja õhk-vesi soojuspumbad, õhuniisutid ning õhukuivatid.

Soovi korral sõlmime Teiega hoolduslepingu, mille eesmärgiks on tagada Teie rahulolu läbi püsiva ning asjatundliku teenindamise. Hooldusleping tagab Teie seadmete regulaarse kontrolli ja kindluse, et hooldatava süsteemi rikke korral sõidab meie hooldusmeeskond kohale esimesel võimalusel.

Hoolduslepingu eelised võrreldes ühekordsete väljakutsetega peituvad alljärgnevas

  • Tagatakse regulaarne süsteemide kontroll, et ennetada võimalikke suuremaid avariisid
  • Regulaarne hooldus tagab seadmetele pikema eluea.